Personeel

het directieteam

Beddeleem Steven

pedagogisch directeur

 

Rooryck Lut

technisch directeur

 

Vannobel Jan

algemeen directeur

 

het ondersteunend personeel

Bonte Gino

opvoeder

 

Claerebout Ann

administratief medewerkster

 

Deroo Katleen

opvoedster

 

De Winter Carlo

ICT-coördinator

 

Dupont Sara

leerlingenbegeleidster

 

Gheysen Saskia

preventie-adviseur

 

Lesage Catherine

leerlingenbegeleidster

 

Robbe An

leerlingenbegeleidster

 

Vandamme Sandra

technisch adviseur en opvoedster

 

Vandepitte Nadine

administratief medewerkster

 

Vaneeckhoutte Gerda

opvoedster

 

Vantomme Simon

opvoeder

 

Verstraete Karine

administratief medewerkster

 

het onderwijzend personeel

Allemon Doreen

mode, techniek

 

Alleweireldt Liesbeth

Nederlands, informatica

 

Ally Eveline

natuurwetenschappen, integrale opdrachten

 

Baekelandt Christine

wiskunde

 

Barbry Isolde

directe zorg, geïntegreerd werken

 

Becuwe Filip

Nederlands

 

Beelprez Petra

zorg voor leef- en woonsituatie, personenzorg

 

Beghein Laurence

Frans

 

Bervoet Regine

praktijk voeding, techniek

 

Billiau Veerle

aardrijkskunde, wiskunde, biologie, toegepaste chemie

 

Blomme Nicole

godsdienst

 

Bonte Gudrun

Frans, geschiedenis

 

Borremans Stefaan

godsdienst

 

Boussemaere Annelies

wiskunde, natuurwetenschappen

 

Bouve Nele

Engels, Nederlands

 

Bultinck Bart

Engels, geschiedenis

 

Busschaert Leen

gezondheid en welzijn, verzorging, seminarie

 

Busschaert Sofie

aardrijkskunde, natuurwetenschappen

 

Bruynsteen Siebe

wiskunde, biologie, fyscia, integrale opdrachten

 

Callens Sabine

Natuurwetenschappen, STEM

 

Callewaert Annick

lichamelijke opvoeding

 

Cambier Sigrid

keukentechnieken, directe en indirecte zorg, maaltijd- en interieurzorg

 

Capoen Lies

Engels, geschiedenis, integrale opdrachten

 

Carnel Thibaut

aardrijkskunde, opvoeder

 

Coutigny Patricia

voeding, integrale opdrachten

 

Decaestecker Ringo

lichamelijke opvoeding

 

Decoene Charlotte

haarzorg, haartooi

 

Decoene Sabien

sociale en technische vorming, techniek

 

Decrock Greet

wiskunde

 

De Doncker Valerie

directe zorg, geïntegreerd werken

 

Degraeve Line

Frans

 

Delanote Mieke

sociale en technische vorming

 

Delhaye Nathalie

informatica, project algemene vakken, mini-onderneming

 

Demoen Mieke

Nederlands, geschiedenis

 

Demol Marjan

sociale wetenschappen, integrale opdrachten

 

Depoorter An-Sofie

sociale wetenschappen, ik en de anderen, integrale opdrachten

 

Deprez Sarah

sociale wetenschappen, integrale opdrachten

 

Dessein Luk

Nederlands, godsdienst

 

Devloo Emma

Nederlands, mavo, informatica

 

De Vuyst Caroline

haarzorg

 

De Waegemaeker Lies

sociale wetenschappen, integrale opdrachten

 

De Wandel Claudine

haarzorg

 

Dommecent Mieke

godsdienst

 

Dujardin Bert

Informatica, medewerker ICT

 

Durnez Elise

gezondheid en welzijn, directe en indirecte zorg, linnen- en interieurzorg

 

Duthoo Fauve

Frans

 

Eeckhout Ann

indirecte zorg, geïntegreerd werken

 

Elslander Lies

voeding, integrale opdrachten

 

Ernst Carmen

restauranttechnieken, keukentechnieken

 

Fiey Lena

godsdienst

 

Gheysens Koen

(toegepaste) fysica, (labo) natuurwetenschappen, integrale opdrachten

 

Gobin Siska

Frans, Nederlands

 

Goetgeluck Francis

grootkeukentechnieken, keukentechnieken

 

Hollebeke Femke

lichamelijke opvoeding, Nederlands

 

Hollevoet Céline

plastische opvoeding

 

Houvenaghel An

Frans, maatschappelijke vorming, project algemene vakken

 

Houwen Karolien

omgangskunde, psychologie en pedagogiek, seminarie, geïntegreerd werken

 

Ingels Veerle

sociale wetenschappen, integrale opdrachten

 

Janssens Daphne

geïntegreerd werken, indirecte zorg

 

Janssens Kim

wiskunde, chemie, STEM

 

Knockaert Magda

Nederlands

 

Lauwers Christine

Frans, godsdienst

 

Lepla Anny

toegepaste chemie

 

Leupe Melanie

wiskunde

 

Liefhooghe Bram

lichamelijke opvoeding, informatica

 

Lievens Liesbeth

haarzorg

 

Merlevede Mientje

wiskunde, wetenschappelijk tekenen

 

Migneaux Jakoba

Frans, godsdienst

 

Moeyaert Dries

biologie, (toegepaste) chemie, (labo) natuurwetenschappen

 

Morel Katrien

haarzorg

 

Neyt Hanne

muzikale opvoeding, techniek

 

Petyt Christa

toegepaste fysica

 

Quartier Hannes

lichamelijke opvoeding

 

Robeys An

Engels, Nederlands

 

Rouseu  Sabine

Frans

 

Roussel Lien

techniek, personenzorg, zorg voor leef-en woonsituatie

 

Ryon Evelyn

Nederlands

 

Saverys Diane

grootkeukentechnieken, keukentechnieken

 

Scheirlynck Els

plastische opvoeding, integrale opdrachten

 

Scheldeman Sophie

haarzorg

 

Senesael Ann

gezondheid en welzijn, personenzorg

 

Sennesael Sintya

haarzorg

 

Seys Stijn

Wiskunde, techniek

 

Sinnaeve Carine

integrale opdrachten

 

Spincemaille Leen

sociale en technische vorming, techniek

 

Tiberghein Greet

directe zorg, geïntegreerd werken

 

Vandamme Anja

gezond, veilig en hygiënisch handelen

 

Vandamme Lies

Godsdienst, mavo

 

Vandecandelaere Jakob

Nederlands

 

Vandemaele Ann

Engels, Nederlands

 

Van den Berge Annelies

Nederlands, mavo

 

Vandenberghe Miriam

aardrijkskunde, geschiedenis

 

Vandenbulcke Adinda

omgangskunde, geïntegreerd werken, expressie

 

Vandenbussche Jo

sociale en technische vorming

 

Vandeputte Valerie

directe en indirecte zorg, linnen- en interieurzorg

 

Vandermarliere Klaas

lichamelijke opvoeding

 

Vandermarliere Thea

Nederlands,opvoedster

 

Vanderyse Lena

toegepaste chemie, wiskunde

 

Vandevyvere Marijke

Nederlands

 

Vandoorne Erica

haarzorg

 

Vangheluwe Heidi

sociale en technische vorming, voeding, integrale opdrachten

 

Van Haecke Lies

wiskunde

 

Van Henis Marthe

seminarie, gezondheid en welzijn

 

Vanhooren Diedelinde

toegepaste biologie

 

Vanneste Freek

Natuurwetenschappen, wiskunde, fysica, chemie

 

Vanpoucke Claudine

omgangskunde, geïntegreerd werken, expressie

 

Vanrobaeys Evelyne

psychologie en pedagogie, seminarie

 

Vanstechelman Heidi

natuurwetenschappen, integrale opdrachten

 

Vantomme Sofie

Frans

 

Vanysacker Sofie

techniek, sociale en technische vorming

 

Vanzieleghem Lien

psychologie en pedagogiek, geïntegreerd werken, seminarie

 

Verbrugghe Sabine

Frans

 

Verdru Rik

plastische opvoeding, integrale opdrachten

 

Verplanken Sien

wiskunde

 

Verslype Nathalie

Nederlands, Engels

 

Waeyaert Bieke

Godsdienst

 

Werrebrouck Matthias

lichamelijke opvoeding

 

het onderhoudspersoneel

Claeys Patrick

Delsoir Tamara

Devos Mildred

Heugeu Matthias

Lenglart Josseline

Sergier Inge

Six Angelique