Kalender

Februari 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
woensdag 1 februari
  • Hele dag 5GK - Stage
  • 5VZ - Stage
  • 6GWW - Stage
  • 7KZ - Stage
  • 7TBZ - Stage
  • A-week
  • Week van de bewegingstussendoortjes
  • 08:30 – 09:20 1A-MWd - Mooimakers, afval verzamelen
  • 13:00 – 16:30 Volleybaltornooi meisjes
  • 13:05 – 15:50 Vrijwilligers 3MW, 3MWW, 3BiTW, 3BT - Herhalingssessie basisleerstof wiskunde 1e graad (GOK)
donderdag 2 februari
  • Hele dag 5GK - Stage
  • 5STW - Tweedaagse Kemmel
  • 5VZ - Stage
  • 6GWW - Stage
  • 7KZ - Stage
  • 7TBZ - Stage
  • A-week
  • Week van de bewegingstussendoortjes
  • 08:30 – 12:05 3MWa - Contactmoment en vaccinaties
  • 13:10 – 14:00 4HSZ - De job van je leven! Opleidingscoach Carin - Lynn Dever
  • 17:00 – 18:30 Oudercontact 7e jaren: 7HS, 7KZ, 7TBZ
vrijdag 3 februari
  • Hele dag 5GK - Stage
  • 5STW - Tweedaagse Kemmel
  • 6GWW - Stage
  • 7KZ - Stage
  • A-week
  • Week van de bewegingstussendoortjes
  • 08:30 – 12:05 6STWa&b - Budget koken
  • 08:30 – 16:00 7TBZ - Thema 4: Mijn gezin en vrienden
zaterdag 4 februari
zondag 5 februari
maandag 6 februari
  • Hele dag 6HZ, 7HS - Young Hairdressers Trophy
  • 7TBZ - Stage
  • B-week
  • 13:10 – 14:00 1A-MWa1-a2- b2 - Mooimakers, afval verzamelen
  • 13:10 – 14:00 7KZ - Oud-leerlingen komen spreken over gevolgde opleidingen
  • 13:15 – 16:45 6VZa-b-c - Valpreventie vs fixatiearm beleid
dinsdag 7 februari
  • Hele dag 3MWWa&b, 3BiTW, 3BT, 3MWa&b - Excursie aardrijkskunde
  • 7KZ - Stage
  • 7TBZ - Stage
  • B-week
  • 08:30 – 17:00 7HS - Coach 4Student
  • 09:40 – 12:05 5VZ - Film 'Luce'
  • 11:15 – 12:05 5STWa - Bezoek IFFM
  • 14:00 – 15:00 5GWWb - Bezoek IFFM
  • 17:00 – 22:00 4RK - Ondersteuning Wijnavond Davidsfonds
woensdag 8 februari
  • Hele dag 7KZ - Stage
  • 7TBZ - Stage
  • B-week
  • 11:15 – 12:05 5STWb - Bezoek IFFM
  • 13:00 – 16:30 Netbaltornooi 1e jaars
donderdag 9 februari
  • Hele dag 7KZ - Stage
  • 7TBZ - Stage
  • B-week
  • 08:30 – 12:05 6TW - GIP-dag (labo) VM
  • 13:05 – 16:00 2AMWc-d - Bezoek aan Fedasil
vrijdag 10 februari
  • Hele dag 7KZ - Stage
  • B-week
  • 09:20 – 12:00 2A-MWa-b - Bezoek Fedasil
  • 13:10 – 15:55 7TBZ - Bezoek Havenhuis
zaterdag 11 februari
zondag 12 februari
maandag 13 februari
  • Hele dag 7TBZ - Stage
  • A-week
  • 08:30 – 16:45 5VZ, 6VZ - Creadag
  • 10:25 – 12:05 7KZ - Stageles L.O.
  • 13:10 – 15:00 4HSZ - De job van je leven! - Visagiste, Demo make-up
  • 13:10 – 15:55 6HZ - Knippen op verplaatsing
dinsdag 14 februari
  • Hele dag 7KZ - Stage
  • 7TBZ - Stage
  • A-week
  • 13:10 – 16:45 6GWWa - Bezoek belevingsexpo rond welzijn
woensdag 15 februari
  • Hele dag 7KZ - Stage
  • 7TBZ - Stage
  • A-week
  • 08:30 – 09:20 1A-MWc - Mooimakers, afval verzamelen
  • 08:30 – 17:00 7HS - Verwendag
  • 13:00 – 22:30 4RK - Voedingsatelier - Op de romantische toer
donderdag 16 februari
  • Hele dag 7KZ - Stage
  • 7TBZ - Stage
  • A-week
  • 08:30 – 12:05 3ZWa - Contactmoment en vaccinaties
  • 09:30 – 12:00 5HZ2 - Kersecorf op bezoek in het kapsalon
  • 13:10 – 15:55 3ZWa - Bezoek aan de kringwinkel
vrijdag 17 februari
  • Hele dag 1A, 1B - Vriendendag
  • 7KZ - Stage
  • A-week
  • 08:30 – 17:00 6HZ - Back in time
  • 15:00 – 17:00 5GWWa - Bezoek IFFM
zaterdag 18 februari
  • 09:30 – 11:30 Strafstudie
zondag 19 februari
maandag 20 februari
  • Hele dag Krokusvakantie
dinsdag 21 februari
  • Hele dag Krokusvakantie
woensdag 22 februari
  • Hele dag Krokusvakantie
donderdag 23 februari
  • Hele dag Krokusvakantie
vrijdag 24 februari
  • Hele dag Krokusvakantie
zaterdag 25 februari
  • Hele dag Krokusvakantie
zondag 26 februari
  • Hele dag Krokusvakantie
maandag 27 februari
  • Hele dag B-week
  • 12:15 – 13:00 Leerlingenraad 3e graad
  • 13:05 – 15:55 3BT - Didactische uitstap naar Agrotopia
  • 13:10 – 14:00 1A-MWb1 - Mooimakers, afval verzamelen
  • 14:00 – 15:40 6GK - Evaluatie van de eerste opdrachten met de jury
dinsdag 28 februari
  • Hele dag 6VZ - Stage
  • B-week
  • 08:30 – 17:00 7HS - Coach 4Students - Balyage
  • 09:20 – 12:05 7TBZ - Bezoek aan het rouwcentrum Hessel
  • 13:10 – 16:45 2A, 2B - Domeinennamiddag
  • 13:10 – 16:45 6GWWb - Bezoek belevingsexpo rond welzijn

Maart 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
woensdag 1 maart
  • Hele dag 6VZ - Stage
  • B-week
  • 13:00 – 15:00 Eerste ronde Vlaamse Olympiade voor natuurwetenschappen (VONW)
donderdag 2 maart
  • Hele dag 5GWW - Tweedaagse communicatie en groepsdynamica
  • 6VZ - Stage
  • B-week
  • 08:30 – 11:15 2B-VZa, 2B-VZb - Bezoek aan Fedasil
  • 08:30 – 12:05 3ZWb - Contactmoment en vaccinaties
  • 10:25 – 12:05 6TW - Lezing spreker Vlajo
  • 13:10 – 15:55 3ZWb - Bezoek aan de kringwinkel
vrijdag 3 maart
  • Hele dag 5GWW - Tweedaagse communicatie en groepsdynamica
  • 6VZ - Stage
  • B-week
  • Inhaalvaccinaties diverse klassen
zaterdag 4 maart
zondag 5 maart
maandag 6 maart
  • Hele dag 6GK - Stage
  • A-week
  • Bezoek lagere scholen
  • 08:30 – 16:45 6HZ - GIP 2
  • 08:30 – 17:00 7HS - Startersdag Roeselare
dinsdag 7 maart
  • Hele dag 6GK - Stage
  • 6VZ - Stage
  • A-week
  • Bezoek lagere scholen
  • 08:30 – 17:00 7HS - Opleiding verkoop
woensdag 8 maart
  • Hele dag 6GK - Stage
  • 6VZ - Stage
  • A-week
  • Bezoek lagere scholen
  • 13:00 – 16:45 Minivoetbal Jongens 2e graad
  • 13:10 – 15:55 7KZ - Observatienamiddag
  • 13:15 – 16:45 6HZ - Verkopen zonder pushen
donderdag 9 maart
  • Hele dag 6GK - Stage
  • 6VZ - Stage
  • A-week
  • Bezoek lagere scholen
  • 08:30 – 10:15 2B-VZ - Bezoek en rondleiding hoevewinkel Zuidgoed-Bellgoed
  • 08:30 – 12:05 3HSZa - Contactmoment en vaccinaties
  • 13:00 – 16:45 Contactmoment en vaccinaties (afwezige leerlingen voorgaande consulten)
vrijdag 10 maart
  • Hele dag 6GK - Stage
  • 6VZ - Stage
  • A-week
  • Bezoek lagere scholen
  • 12:30 – 16:00 3HSZa - Handverzorging op verplaatsing
zaterdag 11 maart
  • Hele dag 6GK - Stage
zondag 12 maart
  • Hele dag 6GK - Stage
maandag 13 maart
  • Hele dag 5VZ - Stage
  • 6GK - Stage
  • B-week
dinsdag 14 maart
  • Hele dag 3RK - Voedingsatelier Clara's Tearoom
  • 5VZ - Stage
  • 6GK - Stage
  • B-week
  • 08:00 – 18:00 6STWa, 6STWb - Bezoek Federaal parlement en Brussel
  • 08:30 – 17:00 7HS - Shoot Contest Joico
woensdag 15 maart
  • Hele dag 5VZ - Stage
  • 6GK - Stage
  • B-week
  • 13:00 – 16:45 Minivoetbal Jongens 3e graad
donderdag 16 maart
  • Hele dag 5VZ - Stage
  • 6GK - Stage
  • B-week
  • 08:25 – 10:10 2B-VZa,b - Bezoek aan de wereldwinkel
  • 09:30 – 12:00 5HZa - Kersecorf op bezoek in het kapsalon
  • 19:00 – 20:00 Ouderavond 2A
vrijdag 17 maart
  • Hele dag 6GK - Stage
  • B-week
  • 08:25 – 10:10 2B-HZa - Bezoek aan de wereldwinkel
  • 09:00 – 11:30 7KZ - Bumbashow
  • 10:25 – 12:05 2B-HZb - Bezoek aan de wereldwinkel
  • 12:15 – 13:00 Leerlingenraad 3e graad
zaterdag 18 maart
  • Hele dag 6GK - Stage
  • 09:30 – 11:30 Strafstudie
zondag 19 maart
  • Hele dag 6GK - Stage
maandag 20 maart
  • Hele dag 5VZ - Stage
  • 6GK - Stage
  • 7TBZ - Stage
  • A-week
  • 13:10 – 16:00 4HSZ - De job van je leven! Schoonheidsspecialiste
dinsdag 21 maart
  • Hele dag 5VZ - Stage
  • 6GK - Stage
  • 7KZ - Stage
  • 7TBZ - Stage
  • A-week
woensdag 22 maart
  • Hele dag 5VZ - Stage
  • 6GK - Stage
  • 7KZ - Stage
  • 7TBZ - Stage
  • A-week
  • 13:15 – 16:45 6HZ - Kindernamiddag in samenwerking met vzw Op 't Spoor
donderdag 23 maart
  • Hele dag 5VZ - Stage
  • 6GK - Stage
  • 7KZ - Stage
  • 7TBZ - Stage
  • A-week
  • 08:30 – 12:00 6HZ - InhaalGIP modellen
  • 13:10 – 15:10 4HSZ - Verwennamiddag Vondels milieuboerderij
vrijdag 24 maart
  • Hele dag 6GK - Stage
  • 7KZ - Stage
  • A-week
  • 08:30 – 12:05 1B - Medisch consult voor leerlingen die dit nog niet gehad hebben in het 6e leerjaar
zaterdag 25 maart
zondag 26 maart
maandag 27 maart
  • Hele dag 5GK, 6GK - Inhaalstage
  • 7TBZ - Stage
  • B-week
  • 08:30 – 12:00 5HZ - Inhaaldag modellen
dinsdag 28 maart
  • Hele dag 5GK, 6GK - Inhaalstage
  • 7KZ - Stage
  • 7TBZ - Stage
  • B-week
woensdag 29 maart
  • Hele dag 5GK, 6GK - Inhaalstage
  • 7KZ - Stage
  • 7TBZ - Stage
  • B-week
  • 09:30 – 11:30 Strafstudie
donderdag 30 maart
  • Hele dag 5GK, 6GK - Inhaalstage
  • 7KZ - Stage
  • 7TBZ - Stage
  • B-week
  • 09:30 – 11:30 Strafstudie
vrijdag 31 maart
  • Hele dag 5GK, 6GK - Inhaalstage
  • 7KZ - Stage
  • B-week

April 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
zaterdag 1 april
zondag 2 april
maandag 3 april
  • Hele dag Paasvakantie
dinsdag 4 april
  • Hele dag Paasvakantie
woensdag 5 april
  • Hele dag Paasvakantie
donderdag 6 april
  • Hele dag Paasvakantie
vrijdag 7 april
  • Hele dag Paasvakantie
zaterdag 8 april
  • Hele dag Paasvakantie
zondag 9 april
  • Hele dag Paasvakantie
  • Pasen
maandag 10 april
  • Hele dag Paasmaandag
  • Paasvakantie
dinsdag 11 april
  • Hele dag Paasvakantie
woensdag 12 april
  • Hele dag Paasvakantie
donderdag 13 april
  • Hele dag Paasvakantie
vrijdag 14 april
  • Hele dag Paasvakantie
zaterdag 15 april
  • Hele dag Paasvakantie
zondag 16 april
  • Hele dag Paasvakantie
maandag 17 april
  • Hele dag A-week
  • 08:30 – 12:05 4MWW1 - Uitvoeren van een halve dag vrijwilligerswerk
  • 14:00 – 15:55 6GK - Gastspreker Eddy Theys, firma Anticimex, ongediertebestrijding in grootkeuekens
dinsdag 18 april
  • Hele dag 6VZ - Stage
  • A-week
  • 08:30 – 12:05 3RK - Studiebezoek aan het Warandehof - de rabarberhoeve
woensdag 19 april
  • Hele dag 6VZ - Stage
  • A-week
donderdag 20 april
  • Hele dag 2A - Bezinning
  • 6VZ - Stage
  • A-week
  • 09:30 – 12:00 5HZb - Kersecorf op bezoek in het kapsalon
vrijdag 21 april
  • Hele dag 6VZ - Stage
  • A-week
  • 13:10 – 15:55 5STW - Opdracht in vroegere eigen lagere school
  • 17:00 – 19:00 Infodag
zaterdag 22 april
  • 09:00 – 16:45 Infodag
zondag 23 april
maandag 24 april
  • Hele dag 5GK - Stage
  • 5GWW - Stage
  • 7KZ - Observatiedag (Voorbereiding GIP)
  • B-week
  • Klasfoto's
  • 13:10 – 16:00 4HSZ - De job van je leven! Kapper - Barbier - Make-up
dinsdag 25 april
  • Hele dag 5GK - Stage
  • 5GWW - Stage
  • 6VZ - Verzorging
  • B-week
  • 13:10 – 16:45 6GWWa/6GWWb - Project Geïntegreerde proef: uitvoering actie Gezondheidsvoorlichting
woensdag 26 april
  • Hele dag 5GK - Stage
  • 5GWW - Stage
  • 6STW - GIP2/3
  • 6VZ - Verzorging
  • B-week
  • 13:00 – 16:30 Pingpong 1e graad
  • 13:10 – 16:45 7 KZ - lesvrij
donderdag 27 april
  • Hele dag 4MWa-b-c,MWW, 4BT, 4BiTW - Studiereis Parijs
  • 5GK - Stage
  • 5GWW - Stage
  • 6VZ - Verzorging
  • B-week
vrijdag 28 april
  • Hele dag 4MWa-b-c,MWW, 4BT, 4BiTW - Studiereis Parijs
  • 5GK - Stage
  • 5GWW - Stage
  • 6VZ - Verzorging
  • 7KZ - Observatiedag (Voorbereiding GIP)
  • B-week
zaterdag 29 april
  • 09:30 – 11:30 Strafstudie
zondag 30 april

Mei 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
maandag 1 mei
  • Hele dag A-week
  • Dag van de arbeid
dinsdag 2 mei
  • Hele dag 5GK - Stage
  • 5GWW - Stage
  • 6VZ - Stage
  • A-week
  • 08:30 – 16:30 6GK - Studiebezoek grootkeuken Hanssens Catering, middagmaal in didactisch restaurant van Rhizo Kortrijk + rondleiding
woensdag 3 mei
  • Hele dag 5GK - Stage
  • 5GWW - Stage
  • 6VZ - Stage
  • A-week
  • 13:00 – 16:30 Minivoetbal meisjes Hoger Secundair
donderdag 4 mei
  • Hele dag 5GK - Stage
  • 5GWW - Stage
  • 6VZ - Stage
  • A-week
  • 08:30 – 21:00 6GWWa/6GWWb - Project BadBelevingsfestival
  • 08:30 – 12:05 7KZ - Observatiedag (Voorbereiding GIP)
  • 08:45 – 11:15 6HZ - Knippen op verplaatsing
  • 09:20 – 10:10 2B-VZa, 2B-VZb - Preventiedienst Politie: spreker rond 'veilig online'
vrijdag 5 mei
  • Hele dag 5GK - Stage
  • 5GWW - Stage
  • 6VZ - Stage
  • A-week
  • 08:45 – 12:45 6GK - 4 leerlingen praktische proeven
zaterdag 6 mei
zondag 7 mei
maandag 8 mei
  • Hele dag 5GK - Stage
  • 7KZ - GIP-Stage
  • B-week
  • 08:30 – 12:00 4Hsz - Verwenmoment in samenwerking met de Kersecorf
  • 08:30 – 12:05 4MWW2 - Uitvoeren van een halve dag vrijwilligerswerk
  • 13:00 – 16:45 6HZ - GIP 3
  • 13:15 – 16:45 5HZ - Service Upgrade
dinsdag 9 mei
  • Hele dag 5GK - Stage
  • 6VZ - Stage
  • B-week
  • Stressfactor Live
  • 14:00 – 15:55 6GWWa/6GWWb - Project Geïntegreerde proef: voorstelling infographic
woensdag 10 mei
  • Hele dag 5GK - Stage
  • 6VZ - Stage
  • B-week
  • 13:15 – 16:45 6HZ - Kindernamiddag in samenwerking met vzw Op 't Spoor
  • 19:00 – 20:30 6STW - IO - Time to travel, travel through time
donderdag 11 mei
  • Hele dag 5GK - Stage
  • 6VZ - Stage
  • B-week
  • 08:30 – 12:05 1e jaar - HPV-vaccinaties
  • 09:30 – 12:00 5HZa - Kersecorf op bezoek in het kapsalon
  • 12:30 – 16:00 3HSZb - Handverzorging op verplaatsing
vrijdag 12 mei
  • Hele dag 5GK - Stage
  • 6VZ - Stage
  • B-week
  • 08:30 – 11:15 2B-HZa, 2B-HZb - Bezoek Fedasil (Poelkapelle)
  • 08:45 – 12:45 6GK - 3 leerlingen praktische proeven
zaterdag 13 mei
  • Hele dag 6tso - Studiereis
  • 7HS - Studiereis
  • 09:30 – 11:30 Strafstudie
zondag 14 mei
  • Hele dag 6tso - Studiereis
  • 7HS - Studiereis
maandag 15 mei
  • Hele dag 4bso - Driedaagse Gent
  • 5VZ - Stage
  • 6tso - Studiereis
  • 7HS - Studiereis
  • A-week
  • 14:00 – 16:45 6GK - Opleiding brandblussen
dinsdag 16 mei
  • Hele dag 1A - Studiereis
  • 2A, 2B - Studiereis
  • 4bso - Driedaagse Gent
  • 5VZ - Stage
  • 6tso - Studiereis
  • 7HS - Studiereis
  • A-week
woensdag 17 mei
  • Hele dag 4bso - Driedaagse Gent
  • 5VZ - Stage
  • 6tso - Studiereis
  • 7HS - Studiereis
  • A-week
donderdag 18 mei
  • Hele dag A-week
  • O.L.H. Hemelvaart
vrijdag 19 mei
  • Hele dag A-week
  • Brugdag/Vrije dag
zaterdag 20 mei
zondag 21 mei
maandag 22 mei
  • Hele dag 5VZ - Stage
  • 6VZa-b-c, 7TBZ - Wonen en leven in een WZC
  • B-week
  • 13:05 – 15:00 7KZ - Mondelinge proef geïntegreerd werken
  • 13:15 – 15:55 4Hsz - Demo gellak Abstract door Intermedi
  • 14:00 – 16:45 1A, 1B - Toneel 'Boef!'
dinsdag 23 mei
  • Hele dag 3RK - Voedingsatelier - Clara's ijssalon
  • 5VZ - Stage
  • B-week
  • 08:30 – 14:00 7HS - GIP2
  • 08:30 – 12:05 7TBZ - vrije voormiddag
  • 14:00 – 15:55 6GWW - Project geïntegreerde proef: voorstellen infographic in de klas
woensdag 24 mei
  • Hele dag 5VZ - Stage
  • B-week
  • 10:00 – 12:05 2A, 2B - Toneel 'Boef!'
donderdag 25 mei
  • Hele dag 5VZ - Stage
  • B-week
  • 08:30 – 15:55 3ZWa, 3ZWb - Kleuters ondersteunen op sportdag
vrijdag 26 mei
  • Hele dag B-week
  • 08:45 – 12:45 6GK - 4 leerlingen praktische proeven
  • 09:20 – 10:10 2B-HZa, 2B-HZb - Preventiedienst Politie: spreker rond 'veilig online
zaterdag 27 mei
  • 09:30 – 11:30 Strafstudie
zondag 28 mei
maandag 29 mei
  • Hele dag 5GK - Inhaalstageweek
  • A-week
  • Pinkstermaandag
dinsdag 30 mei
  • Hele dag 5GK - Inhaalstageweek
  • 6GWWa/6GWWb - Mondelinge voorstelling van de geïntegreerde proef voor de jury
  • 7KZ - Stage
  • 7TBZ - Stage
  • A-week
  • 08:00 – 18:00 7HS - Carin Fotoshoot
  • 10:25 – 12:05 6GK - Horeca Forma: Wat na het 3e jaar bso
woensdag 31 mei
  • Hele dag 5GK - Inhaalstageweek
  • 7KZ - Stage
  • 7TBZ - Stage
  • A-week

Juni 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
donderdag 1 juni
  • Hele dag 5GK - Inhaalstageweek
  • 6TW - GIP presentaties
  • 7KZ - Stage
  • 7TBZ - Stage
  • A-week
  • 08:25 – 15:55 2B-VZa-b, 2B-HZa-b, 2B-VH - Dompeldag 2B (bezinningsdag)
vrijdag 2 juni
  • Hele dag 5GK - Inhaalstageweek
  • 7KZ - Stage
  • A-week
  • 13:10 – 16:45 5STW - Bezoek aan het werkveld
zaterdag 3 juni
zondag 4 juni
maandag 5 juni
  • Hele dag 7TBZ - Stage
  • B-week
dinsdag 6 juni
  • Hele dag 7KZ - Stage
  • 7TBZ - Stage
  • B-week
  • 15:05 – 16:45 6GWWWa+b - Uitleg over het levenseinde
woensdag 7 juni
  • Hele dag 7KZ - Stage
  • 7TBZ - Stage
  • B-week
  • 08:30 – 17:30 4RK - Voedingsatelier - Op de thee
  • 10:25 – 12:05 3e graad - Imma 5K Cross
donderdag 8 juni
  • Hele dag 6GK - Studiebezoek Compasscateraar in Barco en Studiebezoek Compasssegment Eurest Steamplicity en Gourmet Event in Eke
  • 7KZ - Stage
  • 7TBZ - Stage
  • B-week
  • 08:30 – 12:00 5VZa, 5VZb - Syntheseproef DZ
vrijdag 9 juni
  • Hele dag 7KZ - Stage
  • B-week
  • 08:30 – 12:00 5VZa, 5VZb - Syntheseproef Omgaan
zaterdag 10 juni
  • 09:30 – 11:30 Strafstudie
zondag 11 juni
maandag 12 juni
  • Hele dag 5VZ - Stage
  • A-week
  • 14:00 – 15:55 6GK - Uiteenzetting: Afvalverwerking in de Horeca
dinsdag 13 juni
  • Hele dag 5VZ - Stage
  • A-week
woensdag 14 juni
  • Hele dag 5VZ - Stage
  • 6bso - Studiereis
  • A-week
donderdag 15 juni
  • Hele dag 5VZ - Stage
  • 6bso - Studiereis
  • A-week
  • 08:30 – 11:15 2B-VZa, 2B-VZb - Bezoek aan stockpop in Ieper
  • 09:30 – 12:00 5HZb - Kersecorf op bezoek in het kapsalon
vrijdag 16 juni
  • Hele dag 6bso - Studiereis
  • A-week
zaterdag 17 juni
zondag 18 juni
maandag 19 juni
  • Hele dag 5VZ - Stage
  • B-week
  • 08:30 – 12:00 5HZ - Inhaaldag modellen
  • 08:30 – 12:00 7TBZ - Syntheseproef Directe zorg
  • 13:00 – 16:00 6HZ - GIP5 Mondeling
dinsdag 20 juni
  • Hele dag 5VZ - Stage
  • B-week
  • 08:30 – 16:45 6GK - Studiebezoek en workshop met bake off, halffabrikaten van de firma Vandemoortele
  • 08:30 – 10:10 6VZ - Verplichte studie
  • 08:30 – 12:00 7TBZ - Syntheseproef Omgaan
  • 10:25 – 12:05 6VZ - Syntheseproef Indirecte zorg
woensdag 21 juni
  • Hele dag 5VZ - Stage
  • B-week
  • 08:30 – 12:00 6HZ - Inhaaldag modellen
  • 08:30 – 12:05 6VZ - Syntheseproef Omgaan
  • 09:30 – 11:30 Strafstudie
donderdag 22 juni
  • Hele dag 5VZ - Stage
  • B-week
  • 08:30 – 12:05 6VZ - Syntheseproef Direct zorg
  • 08:30 – 12:00 7KZ - Syntheseproef
  • 09:30 – 11:30 Strafstudie
vrijdag 23 juni
  • Hele dag B-week
zaterdag 24 juni
zondag 25 juni
maandag 26 juni
  • Hele dag 5GK - Inhaalstage
  • A-week
dinsdag 27 juni
  • Hele dag 5GK - Inhaalstage
  • A-week
woensdag 28 juni
  • Hele dag 5GK - Inhaalstage
  • A-week
donderdag 29 juni
  • Hele dag 5GK - Inhaalstage
  • A-week
vrijdag 30 juni
  • Hele dag 5GK - Inhaalstage
  • A-week

Juli 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
zaterdag 1 juli
zondag 2 juli
maandag 3 juli
dinsdag 4 juli
woensdag 5 juli
donderdag 6 juli
vrijdag 7 juli
zaterdag 8 juli
zondag 9 juli
maandag 10 juli
dinsdag 11 juli
woensdag 12 juli
donderdag 13 juli
vrijdag 14 juli
zaterdag 15 juli
zondag 16 juli
maandag 17 juli
dinsdag 18 juli
woensdag 19 juli
donderdag 20 juli
vrijdag 21 juli
zaterdag 22 juli
zondag 23 juli
maandag 24 juli
dinsdag 25 juli
woensdag 26 juli
donderdag 27 juli
vrijdag 28 juli
zaterdag 29 juli
zondag 30 juli
maandag 31 juli

Geen evenementen.

Augustus 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
dinsdag 1 augustus
woensdag 2 augustus
donderdag 3 augustus
vrijdag 4 augustus
zaterdag 5 augustus
zondag 6 augustus
maandag 7 augustus
dinsdag 8 augustus
woensdag 9 augustus
donderdag 10 augustus
vrijdag 11 augustus
zaterdag 12 augustus
zondag 13 augustus
maandag 14 augustus
dinsdag 15 augustus
woensdag 16 augustus
donderdag 17 augustus
vrijdag 18 augustus
zaterdag 19 augustus
zondag 20 augustus
maandag 21 augustus
dinsdag 22 augustus
woensdag 23 augustus
donderdag 24 augustus
vrijdag 25 augustus
zaterdag 26 augustus
zondag 27 augustus
maandag 28 augustus
dinsdag 29 augustus
woensdag 30 augustus
donderdag 31 augustus

Geen evenementen.

September 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
vrijdag 1 september
zaterdag 2 september
zondag 3 september
maandag 4 september
dinsdag 5 september
woensdag 6 september
donderdag 7 september
vrijdag 8 september
zaterdag 9 september
zondag 10 september
maandag 11 september
dinsdag 12 september
woensdag 13 september
donderdag 14 september
vrijdag 15 september
zaterdag 16 september
zondag 17 september
maandag 18 september
dinsdag 19 september
woensdag 20 september
donderdag 21 september
vrijdag 22 september
zaterdag 23 september
zondag 24 september
maandag 25 september
dinsdag 26 september
woensdag 27 september
donderdag 28 september
vrijdag 29 september
zaterdag 30 september

Geen evenementen.

Oktober 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
zondag 1 oktober
maandag 2 oktober
dinsdag 3 oktober
woensdag 4 oktober
donderdag 5 oktober
vrijdag 6 oktober
zaterdag 7 oktober
zondag 8 oktober
maandag 9 oktober
dinsdag 10 oktober
woensdag 11 oktober
donderdag 12 oktober
vrijdag 13 oktober
zaterdag 14 oktober
zondag 15 oktober
maandag 16 oktober
dinsdag 17 oktober
woensdag 18 oktober
donderdag 19 oktober
vrijdag 20 oktober
zaterdag 21 oktober
zondag 22 oktober
maandag 23 oktober
dinsdag 24 oktober
woensdag 25 oktober
donderdag 26 oktober
vrijdag 27 oktober
zaterdag 28 oktober
zondag 29 oktober
maandag 30 oktober
dinsdag 31 oktober

Geen evenementen.

November 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
woensdag 1 november
donderdag 2 november
vrijdag 3 november
zaterdag 4 november
zondag 5 november
maandag 6 november
dinsdag 7 november
woensdag 8 november
donderdag 9 november
vrijdag 10 november
zaterdag 11 november
zondag 12 november
maandag 13 november
dinsdag 14 november
woensdag 15 november
donderdag 16 november
vrijdag 17 november
zaterdag 18 november
zondag 19 november
maandag 20 november
dinsdag 21 november
woensdag 22 november
donderdag 23 november
vrijdag 24 november
zaterdag 25 november
zondag 26 november
maandag 27 november
dinsdag 28 november
woensdag 29 november
donderdag 30 november

Geen evenementen.

December 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
vrijdag 1 december
zaterdag 2 december
zondag 3 december
maandag 4 december
dinsdag 5 december
woensdag 6 december
donderdag 7 december
vrijdag 8 december
zaterdag 9 december
zondag 10 december
maandag 11 december
dinsdag 12 december
woensdag 13 december
donderdag 14 december
vrijdag 15 december
zaterdag 16 december
zondag 17 december
maandag 18 december
dinsdag 19 december
woensdag 20 december
donderdag 21 december
vrijdag 22 december
zaterdag 23 december
zondag 24 december
maandag 25 december
dinsdag 26 december
woensdag 27 december
donderdag 28 december
vrijdag 29 december
zaterdag 30 december
zondag 31 december

Geen evenementen.

Januari 2024

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
maandag 1 januari
dinsdag 2 januari
woensdag 3 januari
donderdag 4 januari
vrijdag 5 januari
zaterdag 6 januari
zondag 7 januari
maandag 8 januari
dinsdag 9 januari
woensdag 10 januari
donderdag 11 januari
vrijdag 12 januari
zaterdag 13 januari
zondag 14 januari
maandag 15 januari
dinsdag 16 januari
woensdag 17 januari
donderdag 18 januari
vrijdag 19 januari
zaterdag 20 januari
zondag 21 januari
maandag 22 januari
dinsdag 23 januari
woensdag 24 januari
donderdag 25 januari
vrijdag 26 januari
zaterdag 27 januari
zondag 28 januari
maandag 29 januari
dinsdag 30 januari
woensdag 31 januari

Geen evenementen.